✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
3/4 Sq. Dr. Socket 38mm 6 point Length 59mm

| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 59mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 38mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 52mm |
| D2 Size: | 45mm |
| H Size: | 26mm |
| L Size: | 59mm |

$33.10
3/4 Sq. Dr. Socket 38mm 6 point Length 59mm—
$33.10


Description

| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 59mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 38mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 52mm |
| D2 Size: | 45mm |
| H Size: | 26mm |
| L Size: | 59mm |

























