3/4 Sq. Dr. Socket 2.7/8 6 point Length 84mm

| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 84mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 2 7/8" |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 96mm |
| D2 Size: | 68mm |
| H Size: | 45mm |
| L Size: | 84mm |

Original: $151.61
-65%$151.61
$53.06

Description

| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 84mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 2 7/8" |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 96mm |
| D2 Size: | 68mm |
| H Size: | 45mm |
| L Size: | 84mm |

























