3/4 Sq. Dr. Socket 2.3/16 6 point Length 72mm

| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 72mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 2 3/16" |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 74.5mm |
| D2 Size: | 53mm |
| H Size: | 36mm |
| L Size: | 72mm |

Original: $88.66
-65%$88.66
$31.03

Description

| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 72mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 2 3/16" |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 74.5mm |
| D2 Size: | 53mm |
| H Size: | 36mm |
| L Size: | 72mm |

























