✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
3/4 Sq. Dr. Socket 2 6 point Length 68mm

| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 68mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 2" |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 68.5mm |
| D2 Size: | 52mm |
| H Size: | 34.5mm |
| L Size: | 68mm |

$71.86
3/4 Sq. Dr. Socket 2 6 point Length 68mm—
$71.86


Description

| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 68mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 2" |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 68.5mm |
| D2 Size: | 52mm |
| H Size: | 34.5mm |
| L Size: | 68mm |

























