3/4 Sq. Dr. Socket 1.5/8 6 point Length 62mm

| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 62mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 1 5/8" |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 56mm |
| D2 Size: | 47mm |
| H Size: | 28mm |
| L Size: | 62mm |

Original: $43.49
-65%$43.49
$15.22

Description

| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 62mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 1 5/8" |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 56mm |
| D2 Size: | 47mm |
| H Size: | 28mm |
| L Size: | 62mm |

























