3/4 Sq. Dr. Socket 1.15/16 6 point Length 68mm

| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 57mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 1 15/16" |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 66mm |
| D2 Size: | 48mm |
| H Size: | 32.5mm |
| L Size: | 68mm |

Original: $65.58
-65%$65.58
$22.95

Description

| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 57mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 1 15/16" |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 66mm |
| D2 Size: | 48mm |
| H Size: | 32.5mm |
| L Size: | 68mm |

























