3/4 Sq. Dr. Socket 1.1/16 6 point Length 53mm

| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 53mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 1 1/16" |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 38.5mm |
| D2 Size: | 37mm |
| H Size: | 19mm |
| L Size: | 53mm |

Original: $22.94
-65%$22.94
$8.03

Description

| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 53mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 1 1/16" |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 38.5mm |
| D2 Size: | 37mm |
| H Size: | 19mm |
| L Size: | 53mm |

























