3/4 Sq. Dr. Socket 65mm 12 point Length 80mm

| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 80mm |
| Type: | 12 Point Socket |
| Output Size: | 65mm |
| Opening: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 86mm |
| D2 Size: | 63mm |
| H Size: | 42mm |
| L Size: | 80mm |

Original: $112.28
-65%$112.28
$39.30

Description

| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 80mm |
| Type: | 12 Point Socket |
| Output Size: | 65mm |
| Opening: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 86mm |
| D2 Size: | 63mm |
| H Size: | 42mm |
| L Size: | 80mm |

























