✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
3/4 Sq. Dr. Socket 48mm 12 point Length 68mm

| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 68mm |
| Type: | 12 Point Socket |
| Output Size: | 48mm |
| Opening: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 64.5mm |
| D2 Size: | 45mm |
| H Size: | 32mm |
| L Size: | 68mm |

$53.50
3/4 Sq. Dr. Socket 48mm 12 point Length 68mm—
$53.50


Description

| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 68mm |
| Type: | 12 Point Socket |
| Output Size: | 48mm |
| Opening: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 64.5mm |
| D2 Size: | 45mm |
| H Size: | 32mm |
| L Size: | 68mm |

























