✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
3/4 Sq. Dr. Socket 44mm 12 point Length 62mm

| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 62mm |
| Type: | 12 Point Socket |
| Output Size: | 44mm |
| Opening: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 59.5mm |
| D2 Size: | 47mm |
| H Size: | 29.5mm |
| L Size: | 62mm |

$48.49
3/4 Sq. Dr. Socket 44mm 12 point Length 62mm—
$48.49


Description

| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 62mm |
| Type: | 12 Point Socket |
| Output Size: | 44mm |
| Opening: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 59.5mm |
| D2 Size: | 47mm |
| H Size: | 29.5mm |
| L Size: | 62mm |

























