✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
3/4 Sq. Dr. Socket 31mm 12 point Length 57mm

| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 57mm |
| Type: | 12 Point Socket |
| Output Size: | 31mm |
| Opening: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 43.5mm |
| D2 Size: | 38mm |
| H Size: | 22mm |
| L Size: | 57mm |

$24.60
3/4 Sq. Dr. Socket 31mm 12 point Length 57mm—
$24.60


Description

| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 57mm |
| Type: | 12 Point Socket |
| Output Size: | 31mm |
| Opening: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 43.5mm |
| D2 Size: | 38mm |
| H Size: | 22mm |
| L Size: | 57mm |

























