3/4 Sq. Dr. Socket 3 12 point Length 86mm

| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 86mm |
| Type: | 12 Point Socket |
| Output Size: | 3" |
| Opening: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 101mm |
| D2 Size: | 73mm |
| H Size: | 48mm |
| L Size: | 86mm |

Original: $198.30
-65%$198.30
$69.41

Description

| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 86mm |
| Type: | 12 Point Socket |
| Output Size: | 3" |
| Opening: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 101mm |
| D2 Size: | 73mm |
| H Size: | 48mm |
| L Size: | 86mm |

























