✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
3/4 Sq. Dr. Socket 2.15/16 12 point Length 86mm

| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 86mm |
| Type: | 12 Point Socket |
| Output Size: | 2 15/16" |
| Opening: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 98.5mm |
| D2 Size: | 73mm |
| H Size: | 48mm |
| L Size: | 86mm |

$61.69
Original: $176.25
-65%3/4 Sq. Dr. Socket 2.15/16 12 point Length 86mm—
$176.25
$61.69

Description

| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 86mm |
| Type: | 12 Point Socket |
| Output Size: | 2 15/16" |
| Opening: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 98.5mm |
| D2 Size: | 73mm |
| H Size: | 48mm |
| L Size: | 86mm |

























