✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
3/4 Sq. Dr. Socket 11/16 12 point Length 50mm

| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 50mm |
| Type: | 12 Point Socket |
| Output Size: | 11/16" |
| Opening: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 27mm |
| D2 Size: | 34mm |
| H Size: | 13mm |
| L Size: | 50mm |

$21.71
3/4 Sq. Dr. Socket 11/16 12 point Length 50mm—
$21.71


Description

| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 50mm |
| Type: | 12 Point Socket |
| Output Size: | 11/16" |
| Opening: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 27mm |
| D2 Size: | 34mm |
| H Size: | 13mm |
| L Size: | 50mm |

























