✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
3/4 Sq. Dr. Socket 1.3/16 12 point Length 55mm

| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 55mm |
| Type: | 12 Point Socket |
| Output Size: | 1 3/16" |
| Opening: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 42mm |
| D2 Size: | 38mm |
| H Size: | 21mm |
| L Size: | 55mm |

$27.06
3/4 Sq. Dr. Socket 1.3/16 12 point Length 55mm—
$27.06


Description

| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 55mm |
| Type: | 12 Point Socket |
| Output Size: | 1 3/16" |
| Opening: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 42mm |
| D2 Size: | 38mm |
| H Size: | 21mm |
| L Size: | 55mm |

























