✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
3/4 Sq. Dr. Socket 1.1/8 12 point Length 53mm

| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 53mm |
| Type: | 12 Point Socket |
| Output Size: | 1 1/8" |
| Opening: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 41mm |
| D2 Size: | 38mm |
| H Size: | 20mm |
| L Size: | 53mm |

$25.36
3/4 Sq. Dr. Socket 1.1/8 12 point Length 53mm—
$25.36


Description

| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 53mm |
| Type: | 12 Point Socket |
| Output Size: | 1 1/8" |
| Opening: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 41mm |
| D2 Size: | 38mm |
| H Size: | 20mm |
| L Size: | 53mm |

























