1 Sq. Dr. Socket 78mm 6 point Length 90mm
| Input Drive Size: | 1" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 90mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 78mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 104mm |
| D2 Size: | 75mm |
| H Size: | 52.5mm |
| L Size: | 90mm |
Original: $230.82
-65%$230.82
$80.79

Description
| Input Drive Size: | 1" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 90mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 78mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 104mm |
| D2 Size: | 75mm |
| H Size: | 52.5mm |
| L Size: | 90mm |





















