1 Sq. Dr. Socket 1.13/16 6 point Length 72mm

| Input Drive Size: | 1" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 72mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 1 13/16" |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 64mm |
| D2 Size: | 53mm |
| H Size: | 31mm |
| L Size: | 72mm |

Original: $79.22
-65%$79.22
$27.73

Description

| Input Drive Size: | 1" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 72mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 1 13/16" |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 64mm |
| D2 Size: | 53mm |
| H Size: | 31mm |
| L Size: | 72mm |




















