1 Sq. Dr. Socket 46mm 6 point Length 72mm

| Input Drive Size: | 1" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 72mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 46mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 64mm |
| D2 Size: | 53mm |
| H Size: | 31mm |
| L Size: | 72mm |

Original: $71.86
-65%$71.86
$25.15

Description

| Input Drive Size: | 1" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 72mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 46mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 64mm |
| D2 Size: | 53mm |
| H Size: | 31mm |
| L Size: | 72mm |






















