1 Sq. Dr. Socket 33mm 6 point Length 65mm
| Input Drive Size: | 1" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 65mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 33mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 48mm |
| D2 Size: | 46mm |
| H Size: | 23.5mm |
| L Size: | 65mm |


Description
| Input Drive Size: | 1" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 65mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 33mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 48mm |
| D2 Size: | 46mm |
| H Size: | 23.5mm |
| L Size: | 65mm |





















