✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
1 Sq. Dr. Socket 2.3/4 6 point Length 88mm
| Input Drive Size: | 1" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 88mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 2 3/4" |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 94mm |
| D2 Size: | 68mm |
| H Size: | 50mm |
| L Size: | 88mm |
$189.38
1 Sq. Dr. Socket 2.3/4 6 point Length 88mm—
$189.38


Description
| Input Drive Size: | 1" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 88mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 2 3/4" |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 94mm |
| D2 Size: | 68mm |
| H Size: | 50mm |
| L Size: | 88mm |





















