1 Sq. Dr. Socket 2.13/16 6 point Length 88mm

| Input Drive Size: | 1" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 88mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 2 13/16" |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 96.5mm |
| D2 Size: | 68mm |
| H Size: | 50mm |
| L Size: | 88mm |



Description

| Input Drive Size: | 1" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 88mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 2 13/16" |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 96.5mm |
| D2 Size: | 68mm |
| H Size: | 50mm |
| L Size: | 88mm |






















