1 Sq. Dr. Socket 2.1/2 6 point Length 82mm

| Input Drive Size: | 1" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 82mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 2 1/2" |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 86.5mm |
| D2 Size: | 58mm |
| H Size: | 45mm |
| L Size: | 82mm |



Description

| Input Drive Size: | 1" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 82mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 2 1/2" |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 86.5mm |
| D2 Size: | 58mm |
| H Size: | 45mm |
| L Size: | 82mm |






















