✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
1 Sq. Dr. Socket 1.3/8 6 point Length 65mm

| Input Drive Size: | 1" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 65mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 1 3/8" |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 50.5mm |
| D2 Size: | 48mm |
| H Size: | 24.5mm |
| L Size: | 65mm |

$19.28
Original: $55.09
-65%1 Sq. Dr. Socket 1.3/8 6 point Length 65mm—
$55.09
$19.28

Description

| Input Drive Size: | 1" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 65mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 1 3/8" |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 50.5mm |
| D2 Size: | 48mm |
| H Size: | 24.5mm |
| L Size: | 65mm |






















