1 Sq. Dr. Socket 58mm 12 point Length 77mm
| Input Drive Size: | 1" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 77mm |
| Type: | 12 Point Socket |
| Output Size: | 58mm |
| Opening: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 79mm |
| D2 Size: | 53mm |
| H Size: | 41mm |
| L Size: | 77mm |
Original: $109.63
-65%$109.63
$38.37

Description
| Input Drive Size: | 1" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 77mm |
| Type: | 12 Point Socket |
| Output Size: | 58mm |
| Opening: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 79mm |
| D2 Size: | 53mm |
| H Size: | 41mm |
| L Size: | 77mm |





















