1 Sq. Dr. Socket 43mm 12 point Length 68mm
| Input Drive Size: | 1" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 68mm |
| Type: | 12 Point Socket |
| Output Size: | 43mm |
| Opening: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 60.5mm |
| D2 Size: | 53mm |
| H Size: | 29mm |
| L Size: | 68mm |
Original: $71.86
-65%$71.86
$25.15

Description
| Input Drive Size: | 1" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 68mm |
| Type: | 12 Point Socket |
| Output Size: | 43mm |
| Opening: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 60.5mm |
| D2 Size: | 53mm |
| H Size: | 29mm |
| L Size: | 68mm |





















