1 Sq. Dr. Socket 38mm 12 point Length 65mm
| Input Drive Size: | 1" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 65mm |
| Type: | 12 Point Socket |
| Output Size: | 38mm |
| Opening: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 54mm |
| D2 Size: | 50mm |
| H Size: | 26mm |
| L Size: | 65mm |


Description
| Input Drive Size: | 1" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 65mm |
| Type: | 12 Point Socket |
| Output Size: | 38mm |
| Opening: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 54mm |
| D2 Size: | 50mm |
| H Size: | 26mm |
| L Size: | 65mm |





















