1 Sq. Dr. Socket 2.3/16 12 point Length 77mm
| Input Drive Size: | 1" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 77mm |
| Type: | 12 Point Socket |
| Output Size: | 2 3/16" |
| Opening: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 76.5mm |
| D2 Size: | 53mm |
| H Size: | 41mm |
| L Size: | 77mm |


Description
| Input Drive Size: | 1" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 77mm |
| Type: | 12 Point Socket |
| Output Size: | 2 3/16" |
| Opening: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 76.5mm |
| D2 Size: | 53mm |
| H Size: | 41mm |
| L Size: | 77mm |





















