✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
3/8 Sq. Dr. Ratchet Handle 24 teeth Length 200mm Push Button Plastic Handle

| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 200mm |
| Type: | Ratchet Handle with Plastic Button |
| Output Size: | 24 Teeth |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| T Size: | 26.4mm |
| D Size: | 30.5mm |
| H Size: | 15.7mm |
| L Size: | 200mm |

$72.39
3/8 Sq. Dr. Ratchet Handle 24 teeth Length 200mm Push Button Plastic Handle—
$72.39


Description

| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 200mm |
| Type: | Ratchet Handle with Plastic Button |
| Output Size: | 24 Teeth |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| T Size: | 26.4mm |
| D Size: | 30.5mm |
| H Size: | 15.7mm |
| L Size: | 200mm |

























