3/8 Sq. Dr. Ratchet Handle 24 teeth Long Length 250mm Polished Handle
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 250mm |
| Type: | Reversible Ratchet Long |
| Output Size: | 24 Teeth |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| T Size: | 26.4mm |
| D Size: | 30.5mm |
| H Size: | 15.7mm |
| L Size: | 250mm |


Description
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 250mm |
| Type: | Reversible Ratchet Long |
| Output Size: | 24 Teeth |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| T Size: | 26.4mm |
| D Size: | 30.5mm |
| H Size: | 15.7mm |
| L Size: | 250mm |






















