3/8 Sq. Dr. Socket 18mm 6 point Length 30mm
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 30mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 18mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 24.6mm |
| D2 Size: | 22.5mm |
| H Size: | 13mm |
| L Size: | 30mm |
Original: $12.29
-65%$12.29
$4.30

Description
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 30mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 18mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 24.6mm |
| D2 Size: | 22.5mm |
| H Size: | 13mm |
| L Size: | 30mm |
























