1/4 Hex Dr. Nut Setter 8mm Nut Grip Length 50mm
| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Hex |
| Length: | 50mm |
| Type: | Nut Setter, Nut Grip |
| Output Size: | 2 Ball, 8mm |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 12mm |
| H Size: | 6mm |
| L Size: | 50mm |



Description
| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Hex |
| Length: | 50mm |
| Type: | Nut Setter, Nut Grip |
| Output Size: | 2 Ball, 8mm |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 12mm |
| H Size: | 6mm |
| L Size: | 50mm |

























