✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
1/4 Hex Dr. Slide Socket 8mm 6 point Length 45mm Ring Magnet
| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Hex |
| Length: | 45mm |
| Type: | Slide Socket with Magnet |
| Output Size: | 8mm |
| Opening: | 6pt. |
| Ring Magnet: | Yes |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 13.5mm |
| H Size: | 3.5mm |
| L Size: | 45mm |
$75.40
1/4 Hex Dr. Slide Socket 8mm 6 point Length 45mm Ring Magnet—
$75.40


Description
| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Hex |
| Length: | 45mm |
| Type: | Slide Socket with Magnet |
| Output Size: | 8mm |
| Opening: | 6pt. |
| Ring Magnet: | Yes |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 13.5mm |
| H Size: | 3.5mm |
| L Size: | 45mm |






















