✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
1/4 Hex Dr. Nut Setter with Plastic Protector 8mm 6 point Length 100mm Turnable POM cover

| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Hex |
| Length: | 100mm |
| Type: | Nut Setter with Turnable POM Cover |
| Output Size: | 8mm |
| Opening: | 6pt. |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 15.1mm |
| H Size: | 6mm |
| L Size: | 100mm |

$21.48
Original: $61.37
-65%1/4 Hex Dr. Nut Setter with Plastic Protector 8mm 6 point Length 100mm Turnable POM cover—
$61.37
$21.48

Description

| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Hex |
| Length: | 100mm |
| Type: | Nut Setter with Turnable POM Cover |
| Output Size: | 8mm |
| Opening: | 6pt. |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 15.1mm |
| H Size: | 6mm |
| L Size: | 100mm |

























