✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
3/4 Sq. Dr. Extra Long Wheel Nut Socket 33mm 6 point Length 400mm

| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 400mm |
| Type: | Extra Long Wheel Nut Socket |
| Output Size: | 33mm |
| Output Shape: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 49.8mm |
| D2 Size: | 40mm |
| H Size: | 32mm |
| L Size: | 400mm |

$168.41
3/4 Sq. Dr. Extra Long Wheel Nut Socket 33mm 6 point Length 400mm—
$168.41


Description

| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 400mm |
| Type: | Extra Long Wheel Nut Socket |
| Output Size: | 33mm |
| Output Shape: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 49.8mm |
| D2 Size: | 40mm |
| H Size: | 32mm |
| L Size: | 400mm |

























