✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
7/16 Hex Dr. Bit XZN M8 Triple Square Length 75mm

| Input Drive Size: | 7/16", 3/8", 1/2" |
| Drive Shape: | Hex |
| Length: | 75mm |
| Type: | XZN Bits |
| Output Size: | M8 |
| Opening: | Triple Square |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| R Size: | 7.4mm |
| L Size: | 75mm |

$17.10
7/16 Hex Dr. Bit XZN M8 Triple Square Length 75mm—
$17.10


Description

| Input Drive Size: | 7/16", 3/8", 1/2" |
| Drive Shape: | Hex |
| Length: | 75mm |
| Type: | XZN Bits |
| Output Size: | M8 |
| Opening: | Triple Square |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| R Size: | 7.4mm |
| L Size: | 75mm |























