7/16 Hex Dr. Bit XZN M6 Triple Square Length 75mm

| Input Drive Size: | 7/16", 3/8", 1/2" |
| Drive Shape: | Hex |
| Length: | 75mm |
| Type: | XZN Bit |
| Output Size: | M6 |
| Opening: | Triple Square |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| R Size: | 6.2mm |
| L Size: | 75mm |

Original: $17.10
-65%$17.10
$5.99

Description

| Input Drive Size: | 7/16", 3/8", 1/2" |
| Drive Shape: | Hex |
| Length: | 75mm |
| Type: | XZN Bit |
| Output Size: | M6 |
| Opening: | Triple Square |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| R Size: | 6.2mm |
| L Size: | 75mm |























