3/8 Sq. Dr. Socket 18mm 6 point Length 32mm Thin walled
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 32mm |
| Output Size: | 18mm |
| Opening: | 6pt. |
| Thin Walled: | Yes |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 24.8mm |
| D2 Size: | 21.5mm |
| H Size: | 12mm |
| L Size: | 32mm |
Original: $16.52
-65%$16.52
$5.78

Description
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 32mm |
| Output Size: | 18mm |
| Opening: | 6pt. |
| Thin Walled: | Yes |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 24.8mm |
| D2 Size: | 21.5mm |
| H Size: | 12mm |
| L Size: | 32mm |
























