✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
3/8 Sq. Dr. Socket 18mm 12 point Length 32mm
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 32mm |
| Type: | 12 Point Socket |
| Output Size: | 18mm |
| Opening: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 25.8mm |
| D2 Size: | 22mm |
| H Size: | 12mm |
| L Size: | 32mm |
$6.03
Original: $17.23
-65%3/8 Sq. Dr. Socket 18mm 12 point Length 32mm—
$17.23
$6.03

Description
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 32mm |
| Type: | 12 Point Socket |
| Output Size: | 18mm |
| Opening: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 25.8mm |
| D2 Size: | 22mm |
| H Size: | 12mm |
| L Size: | 32mm |
























