✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
3/4 Sq. Dr. Socket 20mm 12 point Length 50mm
| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 50mm |
| Type: | 12 Point Socket |
| Output Size: | 20mm |
| Opening: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 33.8mm |
| D2 Size: | 44mm |
| H Size: | 14mm |
| L Size: | 50mm |
$16.05
Original: $45.86
-65%3/4 Sq. Dr. Socket 20mm 12 point Length 50mm—
$45.86
$16.05

Description
| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 50mm |
| Type: | 12 Point Socket |
| Output Size: | 20mm |
| Opening: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 33.8mm |
| D2 Size: | 44mm |
| H Size: | 14mm |
| L Size: | 50mm |
























