5/16 Hex Dr. Adaptor 1/4 Square Length 20mm
| Input Drive Size: | 5/16" |
| Drive Shape: | Hex |
| Length: | 20mm |
| Type: | Adaptor |
| Output Size: | 1/4" |
| Output Shape: | Square |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| S Size: | 6.35mm |
| D Size: | 8mm |
| L Size: | 20mm |
Original: $9.21
-65%$9.21
$3.22

Description
| Input Drive Size: | 5/16" |
| Drive Shape: | Hex |
| Length: | 20mm |
| Type: | Adaptor |
| Output Size: | 1/4" |
| Output Shape: | Square |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| S Size: | 6.35mm |
| D Size: | 8mm |
| L Size: | 20mm |






















