✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
3/4 Sq. Dr. Socket 58mm 6 point Length 100mm

| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 100mm |
| Type: | 6 Point Deep Socket |
| Output Size: | 58mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 77mm |
| D2 Size: | 53mm |
| H Size: | 52mm |
| L Size: | 100mm |

$56.18
Original: $160.52
-65%3/4 Sq. Dr. Socket 58mm 6 point Length 100mm—
$160.52
$56.18

Description

| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 100mm |
| Type: | 6 Point Deep Socket |
| Output Size: | 58mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 77mm |
| D2 Size: | 53mm |
| H Size: | 52mm |
| L Size: | 100mm |

























