✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
3/4 Sq. Dr. Socket 41mm 6 point Length 90mm

| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 90mm |
| Type: | 6 Point Deep Socket |
| Output Size: | 41mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 56mm |
| D2 Size: | 47mm |
| H Size: | 42mm |
| H1 Size: | 59mm |
| L Size: | 90mm |

$25.71
Original: $73.46
-65%3/4 Sq. Dr. Socket 41mm 6 point Length 90mm—
$73.46
$25.71

Description

| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 90mm |
| Type: | 6 Point Deep Socket |
| Output Size: | 41mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 56mm |
| D2 Size: | 47mm |
| H Size: | 42mm |
| H1 Size: | 59mm |
| L Size: | 90mm |

























