3/4 Sq. Dr. Socket 38mm 6 point Length 90mm

| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 90mm |
| Type: | 6 Point Deep Socket |
| Output Size: | 38mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 52mm |
| D2 Size: | 45mm |
| H Size: | 39mm |
| H1 Size: | 60mm |
| L Size: | 90mm |

Original: $67.66
-65%$67.66
$23.68

Description

| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 90mm |
| Type: | 6 Point Deep Socket |
| Output Size: | 38mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 52mm |
| D2 Size: | 45mm |
| H Size: | 39mm |
| H1 Size: | 60mm |
| L Size: | 90mm |

























