✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
3/4 Sq. Dr. Socket 2.5/16 6 point Length 100mm

| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 100mm |
| Type: | 6 Point Deep Socket |
| Output Size: | 2 5/16" |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 78.5mm |
| D2 Size: | 53mm |
| H Size: | 52mm |
| L Size: | 100mm |

$176.77
3/4 Sq. Dr. Socket 2.5/16 6 point Length 100mm—
$176.77


Description

| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 100mm |
| Type: | 6 Point Deep Socket |
| Output Size: | 2 5/16" |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 78.5mm |
| D2 Size: | 53mm |
| H Size: | 52mm |
| L Size: | 100mm |

























