3/4 Sq. Dr. Socket 1..1/4 6 point Length 90mm

| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 90mm |
| Type: | 6 Point Deep Socket |
| Output Size: | 1 1/4" |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 44.5mm |
| D2 Size: | 40mm |
| H Size: | 34mm |
| H1 Size: | 62mm |
| L Size: | 90mm |

Original: $53.50
-65%$53.50
$18.72

Description

| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 90mm |
| Type: | 6 Point Deep Socket |
| Output Size: | 1 1/4" |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 44.5mm |
| D2 Size: | 40mm |
| H Size: | 34mm |
| H1 Size: | 62mm |
| L Size: | 90mm |

























