✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
3/4 Sq. Dr. Socket 2.1/16 12 point Length 100mm

| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 100mm |
| Type: | 12 Point Deep Socket |
| Output Size: | 2 1/16" |
| Opening: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 71mm |
| D2 Size: | 54mm |
| H Size: | 49mm |
| L Size: | 100mm |

$120.68
3/4 Sq. Dr. Socket 2.1/16 12 point Length 100mm—
$120.68


Description

| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 100mm |
| Type: | 12 Point Deep Socket |
| Output Size: | 2 1/16" |
| Opening: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 71mm |
| D2 Size: | 54mm |
| H Size: | 49mm |
| L Size: | 100mm |

























