3/8 Sq. Dr. Die Holder 20mm Length 60mm
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 60mm |
| Type: | Die Holder |
| Size: | 20 |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| A Size: | 45mm |
| D Size: | 28mm |
| d Size: | 8mm |
| H1 Size: | 7mm |
| H2 Size: | 17mm |
| L Size: | 60mm |
Original: $51.37
-65%$51.37
$17.98

Description
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 60mm |
| Type: | Die Holder |
| Size: | 20 |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| A Size: | 45mm |
| D Size: | 28mm |
| d Size: | 8mm |
| H1 Size: | 7mm |
| H2 Size: | 17mm |
| L Size: | 60mm |
























