3/8 Sq. Dr. Bit Socket 10mm 6 point Length 75mm Z-series

| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 75mm |
| Type: | Inhex Bit Socket |
| Output Size: | 10mm |
| Output Shape: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 17mm |
| H Size: | 48.5mm |
| L Size: | 75mm |

Original: $15.73
-65%$15.73
$5.51

Description

| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 75mm |
| Type: | Inhex Bit Socket |
| Output Size: | 10mm |
| Output Shape: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 17mm |
| H Size: | 48.5mm |
| L Size: | 75mm |
























