✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
3/8 Sq. Dr. 6-Point Z-Series Metric Chrome Socket in 12mm

| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 21mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 12mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 16.5mm |
| D2 Size: | 17mm |
| H Size: | 5.5mm |
| L Size: | 21mm |

$2.76
Original: $7.88
-65%3/8 Sq. Dr. 6-Point Z-Series Metric Chrome Socket in 12mm—
$7.88
$2.76

Description

| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 21mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 12mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 16.5mm |
| D2 Size: | 17mm |
| H Size: | 5.5mm |
| L Size: | 21mm |

























